Резерв:
Ласкаво просимо!
Банкет

Святкуйте будь-які події в  сучасному Шинку!

Оновлений ресторан-майстерня «Шинок» запрошує вас відсвяткувати будь-яку подію в щиро українському стилі. Ми готові запропонувати декілька варіантів корпоративних свят або банкету так, щоб це було весело й цікаво та підходило за настроєм до вашої компанії. Наприклад:

Корпоративні вечорниці. Вечорниці з давніх-давен проходили в гостинній хаті. Це цікавий варіант корпоративного свята. З казками, гаданнями, танцями, співами та залицянням.

У програмі: дегустація наливок, українські музики, конкурси тостів, конкурс на кращу вишиванку, саморобки на згадку, міні майстер-класи.

Або більш спокійний варіант - Українські посиденьки - для тих, хто хоче затишно поспілкуватися за смачним столом під гарні співи.

Для серйозних чоловіків буде приємним спілкування у суто чоловічій компанії в стилі Козацьких забав. Чоловічі напої, наїдки та гарячі українські дівчата не дадуть сумувати ні на хвилину.

Ті, хто є українцем не тільки за паспортом, але й за душевним покликанням, будуть у захваті від Вечірки Патріотів - сучасне свято для сучасних людей. На вас чекає модна національна музика, конкурси на найсміливішу вишиванку, найговіркішу українку, найкмітливішого українця, на знання українських традицій та історії й ще багато інших цікавостей, які не залишать байдужими нікого.

Ми допоможемо вам підібрати зал для проведення банкету і скласти меню у відповідності з форматом вашого заходу.

Наші зали вміщують таку кількість осіб:

• Майстерня – 40 чол.

• Лямпова комора – 50 чол.

• Лаунж на сіні – 60 чол.

• Старе місто – 70 чол.

Середній чек – від 700 грн.

З питань організації будь-якого банкету та за додатковою інформацією, будь-ласка,
звертайтеся за тел.: (044) 285 57 77 / (067)327-79-15

bezyimyannyiy_02
Майстерня - 40 чол.
 


Лаунж на сіні - 60 чол.


Святкуйте будь-які події в сучасному Шинку!
Лямпова комора - 50 чол.
 

stare-misto-70-90-chol.-smal
Старе місто - 70-90 чол.
 


close
Замовлення столика